Beztiesiskā Latvija sniedz informāciju par Latvijas noziegumiem, kurus korumpētie mediji un varas iestādes ignorē. Latvija ir bijušās Padomju Savienības ārzonas banku centrs, kaitējot visiem pasaules iedzīvotājiem, ieskaitot latviešus, un izslēdzot tikai dažus oligarhus. ERAB, ES, SVF un Pasaules banka pasliktina problēmu, finansējot oligarhus, krāpnieciski ERAB gadījumā. Lūdzu, atzīmējiet mūs ar draudzību vai draugu Facebook un sekojiet mums Twitter.

Daļa informācijas par Lawless Latvia atradās disidentu vietnē Kargins.com, tomēr Oligarhu kontrolētā valdība piespieda šo vietni bezsaistē.

Visbriesmīgākos finanšu noziegumus, kas pašlaik ir redzami vietnē Lawless Latvia, pastrādāja ERAB un Latvijas Finanšu ministrija. Viņi veica Parex bankas akciju viltotu pārdošanu acīmredzama nolūkā viltot Latvijas finanses un apkrāpt ES, SVF un Pasaules Banku.

Pie citiem noziegumiem pieder fakts, ka Alstom un Daimler korporācijas abas maksāja milzīgas soda naudas ārvalstu valdībām par kukuļošanu Latvijā, tomēr cilvēki Latvijā, kuri saņēma kukuļus, netiek saukti pie atbildības. Latvijas plašsaziņas līdzekļi ignorē šo jautājumu, un tāpēc nodokļu maksātāji nezina, ka Parex banka bija starpniece abos darījumos.